Svůj dům si zvládnu prodat sám

Najednou mi zavolal kamarád Petr, že už nastal čas se vrátit zpátky na Slovensko a tak že zkusil prodat svůj dům. Chtěl si to prostě zkusit sám, přece na tom nic není. Odhadl cenu, vyfotil, vystavil na internet, ozvali se lidi a realitky. Lidi pozval na prohlídku, přišlo jich 10 (dal super cenu). Jenže ono se 8 z nich rozhodlo, že nemovitost chtějí. Prima tím lépe. Jenže dům je jen jeden a zájemci začínají být agresivní. A to je ten důvod proč Petr volá, už nechce poslouchat výhružky zájemců.

Parametry

Typ nemovitosti:
Byt 3+kk
Lokalita:
Stankovského, Čelákovice
Velikost:
72 m2
Stav:
velmi dobrý

Slovo Klienta

Dobrý den, rada bych ještě jednou chtěla poděkovat MM reality za profesionální přístup a jmenovitě p. Dostálové, p. Hanušovi a p. Bartošovi za lidský přístup , ochotu a trpělivost při prodeji bytu.....Děkujeme moc a přejeme mnoho úspěchů. Doležalovi
Bohumil Doležal , Čelákovice

Ale co teď? Domluvili jsme se na následujícím postupu.

Petr zájemcům oznámil, že obchod přebírá realitka a už musí komunikovat pouze s makléřem. Nakonec jsme vybrali sympatické sousedy, kteří si chtěli k sobě blíž přistěhovat rodiče. Vše dobře dopadlo. Petr je spokojený na Slovensku a  novým majitelům jsme ještě pomohli prodat byt v Čelákovicích.

Prodám si nemovitost sám, nic na tom není

Dopadá to ale různě. Taky jste to zkoušeli? Jak jste dopadli? Prodali jste rychle (tj. pod cenou)? Nebo ještě prodáváte (cena je vysoká a inzerát okoukaný)? Nebo se nepovedli fotky? Nebo Vám zájemce už půl roku tvrdí, že si vyřizuje si hypotéku a co měsíc chce další slevu, protože mu to nevychází?