Kde se berou šikovní realitní makléři?

Tento příběh začal v létě 2018, kdy jsem před naší kanceláří potkala pana Homoláče. Sice jsme se tou dobou neznali, ale dali jsme se do řeči. Zrovna se ženou zvažovali, že by se jim líbilo bydlet v domečku, ale potřebovali by zázemí pro to, aby se mohli starat o své dvě maminky v pokročilém věku a chtěli by i zahradu, aby tam trávili čas s vnoučaty. Zrovna jsem jeden takový vhodný dům v nabídce měla. Mělo to ovšem pár háčků. Nejdříve bude nutné prodat byt, aby bylo z čeho zaplatit dům.

Parametry

Typ nemovitosti:
Byt 3+1
Lokalita:
U Nádraží, Rokytnice v Orlických horách
Velikost:
78 m2
Stav:
velmi dobrý

Slovo Klienta

Doporučuji :)
Eva Černohlávková

Jak vyměnit byt za dům?

Koupit dům, to je hračka. Jen nejdřív musíme prodat byt a taky zajít na prohlídku domu a seznámit se s prodávajícími. Jednou z podmínek prodávajících totiž bylo vybrat sympatické kupující, protože zůstanou sousedy. To se tady povedlo na výbornou. A teď rychle prodat ten byt, zvládneme to za 14 dnů?

Změna je život, nejsme jen realitka :-)

A tu v Praze přemýšlí pan Cupák o životní změně. Co takhle vzít celou rodinu a přestěhovat se na venkov? Super nápad, jeden vhodný byt bychom tu měli. A s novým bydlištěm to chce i novou práci. Sympatických klientů není nikdy dost, tak proč je nevzít mezi nás? A co vy? Také přemýšlíte o změně?

Dává vám to smysl?

Napište mi přes kontaktní formulář
nebo zavolejte
+420 776 076 949

Přečtěte si další příběh

Svůj dům si zvládnu prodat sám
Najednou mi zavolal kamarád Petr, že už nastal čas se vrátit zpátky na Slovensko a tak že zkusil prodat svůj dům. Chtěl si to prostě zkusit sám, přece na tom nic není. Odhadl cenu, vyfotil, vystavil na internet, ozvali se lidi a realitky. Lidi pozval na prohlídku, přišlo jich 10 (dal super cenu). Jenže ono se 8 z nich rozhodlo, že nemovitost chtějí. Prima tím lépe. Jenže dům je jen jeden a zájemci začínají být agresivní. A to je ten důvod proč Petr volá, už nechce poslouchat výhružky zájemců.
Přečíst si příběh